Start Gminne Eliminacje XXXIV Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
Gminne Eliminacje XXXIV Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego Drukuj Email
piątek, 28 kwietnia 2017 12:30

Dnia 28.04.2017 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Mokobodach zorganizowała Gminne Eliminacje XXXIV Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego. W konkursie wzięło udział ośmioro uczestników- to laureaci wyłonieni podczas eliminacji szkolnych z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mokobodach oraz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Niwiskach z kategorii kl.I-III.

Recytatorom przysłuchiwała się Komisja Konkursowa w składzie:

Barbara Przesmycka - dyrektor GBP w Mokobodach- przewodnicząca jury

Maria Woźniak- poetka, bibliotekarz, Kawaler Orderu Uśmiechu

Paulina Horabik- logopeda

Zwycięzcami eliminacji gminnych zostali :

Julia Dmowska               - I miejsce

Daniel Piekart                - II miejsce

Konrad Bednarczyk        - III miejsce

Gratulacje!

Laureaci będą reprezentowali naszą gminę 11.05.2017 r. w Powiatowych Eliminacjach XXXIV Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego w Domu Pracy Twórczej w Chlewiskach

Dziękujemy nauczycielom za rozpropagowanie konkursu i za przygotowanie recytatorów.

mod_vvisit_counterOd 01-01-2018 r.24897