Start Spotkanie autorskie z Jerzym Kostowskim
Spotkanie autorskie z Jerzym Kostowskim Drukuj Email
wtorek, 06 czerwca 2017 13:44

Pan Jerzy Kostowski przyjął zaproszenie naszej Biblioteki, 1 czerwca 2017 r. spotkał się z młodzieżą gimnazjalną.

Jerzy Kostowski jest absolwentem Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej. Przepracował 30 lat w swoim zawodzie. Jeden z założycieli i były prezes Stowarzyszenia " Nasze Łomianki", a także członek-założyciel klubu Toastmasters Leaders w Warszawie. Ekspert od pokonywania niskiej samooceny i mówca inspirująco-motywacyjny.

Zachęcał młodzież do zainteresowania się posiadanymi talentami (wg teorii opracowanej przez M. Buckinghama i D. O. Cliftona). Sugerował jak kierować swoim życiem, jak kształtować swoje najlepsze JA. „ Zawsze możesz kreować lepszy dla siebie świat. Tylko od Ciebie zależy, czy podejmiesz trud wprowadzenia w swoim życiu satysfakcjonujących Cię zmian."…

Następstwem spotkania jest kilkanaście rezerwacji w Gminnej Bibliotece Publicznej w Mokobodach na książkę Jerzego Kostowskiego pt. „Przywilej wyboru. Jak żyć twórczo i szczęśliwie, wykorzystując swoje talenty".  Pozycja przeznaczona głównie dla tych, którzy chcą się zastanowić nad sobą, przeanalizować swoje życie i coś w nim zmienić.

mod_vvisit_counterOd 01-01-2018 r.24954